| Gebruikersnaam: | Dollface |
|---|---|
| Leeftijd: | 42 |
| Land: | Nederland |
| Provincie: | Limburg |
| Geslacht: | Vrouw |
| Sexualiteit: | Hetero |
| Relatie: | Single |
| Lengte: | 171 cm |
person_pin Beschrijving
Hoihoi leuke jongemannen! Zal ik me even kort voorstellen en vertellen waar ik ongeveer naar zoek? Mijn echte naam hou ik denk ik liever voor mezelf dat vertel ik wel als we een goeie klik hebben, maar ik kan wel vertellen dat ik een energieke dame ben die erg veel tijd in haar opleiding heeft gestopt. Daar is nu een einde aan gekomen en dus wordt het tijd voor een feestje! Een feestje die ik hopelijk met jou kan maken! Het maakt niet echt uit wat je doet en hoe je eruit ziet. He tenige wat ik wel wil is een klik en dat je me overtuigt dat je van binnen een beest bent!Is op zoek naar
Man, Hetero, 18-25, 26-35, 36-54Tags
Pijpen
Oraal
Anaal
Deepthroat
Dikke tieten
Smerige praat
Nu Chatten? Meld je Gratis Aan!
Leden nu ook in de chat te benaderen!

Angelique123
Hey mag ik jou iets vragen? Vallen jouw dates ook zo tegen in het echt of ligt dat aan mij? Misschien kunnen wij samen wel een geslaagde date regelen, zullen we kijken of we een match zijn?
BoskoopBoskoop, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 38 | Hetero

SexyLadyy
Nu heb ik de tijd voor een leuke man, huidskleur leeftijd woonplaats is niet van belang.
Kus kus Anja
UtrechtUtrecht, Utrechtlocation_on
Vrouw | 58 | Hetero

Tamara-49
Gewoon op zoek naar wat spanning in mijn leven want zit op dit moment echt op een dood spoor. Echte eisen stel ik niet aan een man moet gewoon lekker klikken!
AnnenAnnen, Drenthelocation_on
Vrouw | 57 | Hetero

ValtOpOuder
Ben 35 jaar heb , 2 kinderen en val op oudere mannen, ik kom uit Gelderland, kan niet ontvangen, hoop dat jij wel kan, ben een lekkere grote vrouw met grote tieten voor jou , graag een tieten lief hebber.
AndelstAndelst, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 41 | Hetero

Pinkbunny33
Ik ben dierenarts assistente bij een speciale dierenkliniek voor zeldzame gevallen!! Ik zou dus ook jou kunnen behandelen hihi :p Laten we eens wat leuks doen in plaats van hier mijn hele geschiedenis te beschrijven
RotterdamRotterdam, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 40

Kloerija
Mijn vertrouwen in de liefde is helemaal weg en ik durf dan ook absoluut geen relatie of dergelijke meer aan.Hier zou ik ook gewoon nog niet helemaal klaar voor zijn denk ik zo. Hierdoor zoek ik een man die het zogenaamde ''friends with benefits'' wi...
BemmelBemmel, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 46

Helenn
Heb wel eens zin om lekker vreemd te gaan. Mijn man geeft niet zoveel om seks, en ik juist wel. Wel discreet graag.
UdenUden, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 61 | Hetero

Karla31
Hou je van stevige borsten en wil je wel met mijn borsten spelen?
Woon je een beetje bij mij in de buurt dan zou ik het fijn vinden als je een berichtje zou sturen, ik heb geen auto dus kan me niet verplaatsen.
Ga ik je horen vandaag?
's Gravenmoer's Gravenmoer, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 39 | Hetero

