Diamantje33's profiel

radio_button_checked
Gebruikersnaam: Diamantje33
Leeftijd:40
Land:Nederland
Provincie:Noord-Brabant
Geslacht:Vrouw
Haarkleur:Brunette
Lengte:174 cm
Gewicht:63 Kg

person_pin Beschrijving

Een beetje duister en verlegen. maar ook wel een stoere punk chick LOL! Ik ga vaak naar metal en punk bandjes en ben soms naar kleine festivals geweest, maar nooit Lowlands of andere meerdaagse festivals. Ik durfde nooit in mijnn eentje, maar als het goed is gaan we volgend jaar met een grote groep. Ik ben gek op tekenfilms en sinds kort speel ik elektrische gitaar. Ik wil geen viespeukies die op mij reageren!! Ga dan maar lekker porno kijken ofzo! Je bent een beetje zoals mij, houdt van de zelfde soort muziek, Je zou graag met mij naar festivals willen gaan als LowLands en Pinkpop. Geen lange kapsel als een metalrocker. ik ben meer van wat kortere, maar niet te kor

Is op zoek naar

18-25, 26-35, 36-54

Tags

Massage
Pijpen
Oraal
Rollenspel
Sex speeltjes
Aftrekken
Lingerie
Buiten
Anaal
Deepthroat
Vreemdgaan
Smerige praat

Leden nu ook in de chat te benaderen!

allblack944 uit Utrecht,Nederlandradio_button_checked
allblack944
Ik ben hier wel maar mocht iemand vragen dan heb je mij niet gezien. Ik woon samen en dat gaat goed alleen vind ik het soms wel wat saai. Ik kan wel wat meer spanning gebruiken en vind het gewoon super lekker om te geilen met onbekende mannen.
EemnesEemnes, Utrechtlocation_on
Vrouw | 39 | Hetero
Sh00tt uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Sh00tt
Hey allemaal, ik ben Samantha, ik ben 37 jaar en echt al enige tijd vrijgezel. Ik zoek nu wel wat spanning hier. Weet alleen niet precies wat ik hier kan verwachten, is het alleen babbelen en geilen of ook echt daten? Liefs Samantha
RotterdamRotterdam, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 44 | Hetero
beaudinexx uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
beaudinexx
hoi mijn naam is beaudine, waar ben jij naar op zoek? ik vertel je later meer over mezelf..
BladelBladel, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 41
Blalalala uit Limburg,Nederlandradio_button_checked
Blalalala
Ik ben single, moeder, vrolijk (meestal dan) en verlangend naar passie Ik vermaak me altijd wel met een wijntje, een boek of een puzzel en anders leuke dingen doen met vrienden Afgaand van mijn profiel en foto's moeten de leuke heren zelf wel kunnen ...
MaastrichtMaastricht, Limburglocation_on
Vrouw | 46
Baby32 uit Limburg,Nederlandradio_button_checked
Baby32
Op het schoolplein kijken de moedertjes me met argwaan aan. Met hun korte haar, slobbertruien en meningen. Ik ben het zat om in zo'n keurslijf te zitten en wil uit de band springen. Hygiëne staat voorop, discretie ook.
VenloVenlo, Limburglocation_on
Vrouw | 39
Spelendelen uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
Spelendelen
Samen spelen samen delen toch? Durf jij de uitdaging aan om te genieten van een goed potje seks waarbij je ook mij klaar laat komen?
OosterhoutOosterhout, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 44
Nynke29 uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
Nynke29
Ik ben dol op pijpen en hou van standje 69, vindt jij dat ook zo lekker en zou je met mij vele seks uurtjes willen beleven, dan moet je snel een berichtje sturen, want als ik bezet ben dan ben je te laat
HoornHoorn, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 36
Magnet uit Utrecht,Nederlandradio_button_checked
Magnet
Mijn man zit nu een jaar in een verzorgingshuis. Ik heb een goed en fijn huwelijk met hem gehad, daarom zal ik ook niet van hem scheiden. Ben hier op zoek naar een lief maatje, om samen nog leuke dingen te kunnen beleven.
AbcoudeAbcoude, Utrechtlocation_on
Vrouw | 70 | Hetero