| Gebruikersnaam: | Verwenster |
|---|---|
| Leeftijd: | 46 |
| Land: | Nederland |
| Provincie: | Noord-Holland |
| Geslacht: | Vrouw |
| Seksualiteit: | Hetero |
| Haarkleur: | Blond |
| Geschoren: | Ja |
person_pin Beschrijving
Een echte verwenster! Ik vond het ook een toepasselijke naam voor mijn profiel. Ik denk dat menig ex vriend zou zeggen, "ja, die meid verwend je van top tot teen". Het is alleen zo jammer dat ik van mijn exen zo weinig kreeg. Ik zit riant, leuke woning en aardig zakcentje, en daar doe ik graag leuke dingen mee. Zoals vrienden verwennen en sexbuddies lokken haha maar oh als je wat van hun verlangt, dan zijn ze opeens niet meer bereikbaar. Ik waarschuw je er alvast voor! Wie mij nog een keer zoiets flinkt, die is nog lang niet jarig.... Maar voor de rest ben ik wel een lieve vrouw ;)Is op zoek naar
Man, Hetero, 18-25, 26-35, 36-54, 55+Tags
Massage
Pijpen
Oraal
Romantisch
Rijper
Buiten
Anaal
Light Bondage
Dominant
Nu Chatten? Meld je Gratis Aan!
Leden nu ook in de chat te benaderen!

SeksBomb
Mijn man krijgt hem niet meer omhoog, helaas maar waar. Maar ik kan daar nog niet in mee gaan, ik wil gewoon lekkere seks, hoeft niet elke dag maar een paar keer per maand zou super zijn.
Wil jij mijn neukvriendje zijn stuur dan een foto mee xxxxx
HellevoetsluisHellevoetsluis, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero

Mommy2be
Mijn partner is veel vaan huis weg soms weken lang voor werk
ik mis dan intimiteit en de aanwezigheid van een man voor leuke dingen te doen
zoek niet een man voor relatie maar man voor leuke spannende dingen doen
lijftijd afkomst uiterlijk niet he...
StadskanaalStadskanaal, Groningenlocation_on
Vrouw | 44 | Hetero

wiepaktmij
Ik ben een single dame die ook geen vaste relatie wil. Daar ben ik helemaal geen type voor want een relatie verveeld mij snel. Ik zoek een man die lekker met mij wil genieten van de seks en daar mag best een speeltje bij of veelzijdigheid.
's-Graveland's-Graveland, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 66 | Hetero

EefjeTeefje
Wie denkt mij geil te kunnen maken en mij klaar te laten komen !
WommelsWommels, Frieslandlocation_on
Vrouw | 38 | Hetero

LieveLiefje
Sinds mijn scheiding eigenlijk helemaal niet meer met daten bezig geweest. Maar daar mag wel eens verandering in komen! Ik heb net zoals alle andere vrouwen mijn behoeften. Welke man met bagage wil deze behoeften met mij delen?
EwijkEwijk, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 62 | Hetero

BraveheartClaudje
Ik ben gewoon verslaafd aan seks, echter mijn vriend kan me niet aan. Verder is de relatie gewoon goed dus wil hem ook niet verbreken. Daarom maar een scharrel hier erbij zoeken.
BerkenwoudeBerkenwoude, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 53 | Hetero

Geneva
Ik heb heel veel fantasieën die ik niet mijn vriend kan delen. Ik denk dat er hier wel mannen zijn die willen horen en ervaren wat mijn fantasieën zijn
's-Gravendeel's-Gravendeel, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 42 | Hetero

Highboots
Ik verlang al zo lang naar een gentleman die zelfverzekerd door het leven gaat! ooooh wanneer kom je mij verlossen?
SchinnenSchinnen, Limburglocation_on
Vrouw | 40
