Single en leuk's profiel

Gebruikersnaam: Single en leuk
Leeftijd:40
Land:Nederland
Provincie:Noord-Holland
Geslacht:Vrouw
Haarkleur:Blond
Lengte:170 cm

person_pin Beschrijving

Een single leuke jongedame met veel leuke eigenschappen. Spontaan, aardig, gezellig, vechtlustig, eerlijk. Ik hou van reizen naar Taiwan, Korea, de Oost Europese landen, lezen over culturele plekken, geschiedenis. Altijd wel bezig iets nieuws te leren. Natuurlijk wel onder het genot van een wit wijntje, Ik ben nooit getrouwd geweest en ook niet perse van plan. Een man geeft een beschermend en veilig gevoel, dat mis ik nu nog. Hallo reddende engel, zin om ons samen te vermaken?

Is op zoek naar

18-25, 26-35, 36-54

Tags

Massage
Pijpen
Oraal
Romantisch
Seksspeeltjes
Handjob
Lingerie

Leden nu ook in de chat te benaderen!

Suzanne111 uit Friesland,Nederlandradio_button_checked
Suzanne111
Heb jij nog wat ruimte in je mond voor een lekkere tong ? Hihi Ik ben namelijk echt gek op tongen.. Je moest eens weten wat ik er allemaal mee kan doen hihi
HeerenveenHeerenveen, Frieslandlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero
Ria57 uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Ria57
Hallo, ik ben Ria en woon in Eindhoven en ben op zoek naar een leuke man die met mij vreemd wilt gaan, mijn man gaat ook vreemd dus waarom ik dan ook niet he? Doe jij mij een geil voorstel en het liefst met foto!
EindhovenEindhoven, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 65
Mia29 uit Limburg,Nederlandradio_button_checked
Mia29
val je op dik, dan zit je bij mij goed! mail me maar als je met mij wilt genieten
KerkradeKerkrade, Limburglocation_on
Vrouw | 37 | Hetero
EricaDeGeilste  uit Overijssel,Nederlandradio_button_checked
EricaDeGeilste
Erica hier, ben je rond mijn leeftijd of ouder maak gauw contact op , ik eis niet veel , je moet gewoon een grote pik hebben en ouder dan mij zijn, heel veel seks ervaring hebben dan zijn we goed. Hoop gauw zo iemand te vinden .
NijverdalNijverdal, Overijssellocation_on
Vrouw | 48 | Hetero
vertrouwdeman uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
vertrouwdeman
Een man die ik kan vertrouwen om een lekkere sex relatie aan te gaan. Wil wel eerst weten met wie ik te maken heb en ik ben ook best kieskeurig.
HillegomHillegom, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 36 | Bisexueel
Lekkerblondje uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Lekkerblondje
Je mag me alles vragen. Ben hier voor geile seks.
DordrechtDordrecht, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 49 | Hetero
fattybillen389 uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
fattybillen389
Sex is echt een ontspannend iets voor mij omdat ik me helemaal kan laten gaan daarin. Nu dat mijn man overleden is, heeft mijn poesje al aardig lang geen aandacht meer gekregen.
EdeEde, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero
hetmeidhier945 uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
hetmeidhier945
Ik ben voor alles in, zolang het niet met tegenzin of te ranzig is, een trio lijkt me wel spannend. Ook heb ik een klein beetje ervaring met vrouwen maar zijn niet meer dan zoenen geweest.
VeldhovenVeldhoven, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 42 | Hetero