Marian36's profiel

radio_button_checked
Gebruikersnaam: Marian36
Leeftijd:43
Land:Nederland
Provincie:Noord-Holland
Geslacht:Vrouw
Haarkleur:Blond
Lengte:169 cm

person_pin Beschrijving

Hoi lieve mannen, ik ben Marian en ik ben 36 jaar. Ik ben een vrouw die altijd maar bezig ben, maar dat is omdat ik niet echt een stilzitter ben, voor de een natuurlijk goed en voor de andere zal het wel iets rustiger kunnen. Maar door al die drukte, zal ik nog wel tijd vrij willen maken, om een man te kunnen verwennen, en misschien als het heel goed klikt ook nog wel willen verzorgen. Ik wil hier niet zo heel veel woorden over schrijven, omdat het zo is als je elkaar ontmoet, dan de klik pas echt gaat voelen, wie wil die klik met mij gaan voelen

Is op zoek naar

18-25, 26-35, 36-54

Tags

Massage
Pijpen
Oraal
Romantisch
Sex speeltjes
Aftrekken
Lingerie
Anaal

Leden nu ook in de chat te benaderen!

Luna31 uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
Luna31
Ik zoek iemand die net als ik respect heeft voor andere mensen. Eerlijkheid staat bovenaan net als hygiene. Humor vind ik heel belangrijk en vooral veel gezelligheid
MaasbommelMaasbommel, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 39 | Hetero
Dom-zoekt-jouw-nu uit Flevoland,Nederlandradio_button_checked
Dom-zoekt-jouw-nu
Kijk naar mijn naam !! Graag alleen reageren als jij mijn slaaf wil zijn. Je moet mij gehoorzamen!!
LelystadLelystad, Flevolandlocation_on
Vrouw | 52 | Hetero
White-Lady uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
White-Lady
Lijkt me erg leuk om contact te hebben met een man een beetje hier uit de buurt. Samen leuke uitstapjes te ondernemen en gezellig samen te zijn. Wacht op een berichtje
AlphenAlphen, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 66 | Hetero
ondeugendedame  uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
ondeugendedame
Ik ben een heel ondeugend dammetje die houdt van verleiding en verleid worden door een man. De onverwachte momenten van het hebben van seks vind ik heel opwindend. Bijvoorbeeld dat ik genomen word op een bureau lijkt me heel lekker. Ik zoek geen rela...
AlblasserdamAlblasserdam, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 40 | Hetero
mooieharen940 uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
mooieharen940
Een vriendin van mij heeft het altijd over haar geweldige seksleven en ik verlang daar ook naar. Al zou ik maar een keer goed genomen worden daar zou ik al blij mee zijn. En mijn grootste wens is een keer een vaginaal orgasme!
AstenAsten, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 41 | Hetero
kalepoesje100 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
kalepoesje100
Ik ben een super geile vrouw en aan mijn geile foto kan jij al zien hoe goed ik in bed ben, ik zoek seks, maar er is wel kans dat het meer kan worden, dat is niks meer dan een vaste seks maatje, geen vaste partner want die heb ik al.
DordrechtDordrecht, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 46 | Hetero
Dikke tienten uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Dikke tienten
Graag geen moeilijke persoonlijkheid, maar gewoon lekker mee gaande. Leeftijd maakt niet zo zeer uit voor mij, want ben niet hier om kinderen te maken, want het proces daarvoor haha, sta jij er open voor, laat dan wat achter, Kusjes.
BoxmeerBoxmeer, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 48 | Hetero
Dikke -borsten12 uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
Dikke -borsten12
Vrolijke vrouw wil graag iemand ontmoeten om samen een leuk seks leven op te bouwen. soms ben ik een beetje verlegen maar als ik me op mijn gemak voel, kom ik wel los. Ik heb verschillende partners gehad maar ben alweer geen sletje hoor.
HuizenHuizen, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 63 | Hetero