Thisisme's profiel

Gebruikersnaam: Thisisme
Leeftijd:43
Land:Nederland
Provincie:Overijssel
Geslacht:Vrouw
Haarkleur:Blond
Lengte:171 cm

person_pin Beschrijving

Nou, beter dan dit kun je het niet krijgen hoor! Clean, Pure, geen neptieten, geen botox, maar gewoon een normale meid, zoals het hoort! Ik hou niet van al dat neppe gedoe. Natuurlijk heb ik ook wel eens make-up op, een jurk aan, haren mooi en hakken aan, maar dat is dan met een feestje of met de feestdagen. Maar gewoon zo, als ik naar mijn werk ga of zo, nee hoor, dan zul je mij niet zo opgedoft zien! Waar ik naar op zoek ben is een man die verder kijkt, naar het innerlijk, die iemand wilt leren kennen. Ben jij dat?

Is op zoek naar

18-25, 26-35

Tags

Massage
Pijpen
Oraal
Rollenspel
Romantisch
Sex speeltjes
Aftrekken
Lingerie
Anaal

Leden nu ook in de chat te benaderen!

allesinkut456 uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
allesinkut456
Jij hebt ook wel zin in iets en ik hoop dat jij het bent. Ik kan wel wat lekkers en leuks gebruiken. Ik weet niet hoe jij mij via deze weg wat leuks en lekkers wil geven, maar je hebt vast wel genoeg fantasie om er wat moois van te maken.
BergenBergen, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 59 | Hetero
TopcatXx uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
TopcatXx
Ten eerste; Fijn, dat je even tijd neemt dit te lezen. Dit is poging nummertje vier op een dating-site. Tot nu toe zijn mijn ervaringen niet heel positief
RhedenRheden, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 41
sexyrokje803 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
sexyrokje803
Ik zit in een relatie, maar heb niet genoeg, dus zoek geen man voor liefde, maar puur lekkere seks! Ben jij bereid om mij de liefde te geven, denk er niet lang over. Stuur mij maar gauw wat.
SchiedamSchiedam, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 37 | Hetero
Kinky Sandy uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
Kinky Sandy
Foto's lijken me duidelijk? Ben dol op SM en andere kinkysex! Hopelijk melden er zich een geile meester!
Den HelderDen Helder, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
Shandi uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
Shandi
Loop al wat jaartjes mee. Op het gebied van sexdating ben ik echter nog onervaren. Ben dan ook benieuwd wat ik hier allemaal voor spannends tegen ga komen.
Egmond aan ZeeEgmond aan Zee, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 62 | Bisexueel
iloveseks793 uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
iloveseks793
Op een scheiding na loopt mijn leven wel lekker. Ik heb een leuke baan, mijn kinderen zijn goed terecht gekomen en nu vind ik dat ik wel wat leuks heb verdient. En met wat leuks weet jij vast wel wat ik bedoel? Ik denk niet dat ik het helemaal duidel...
HeerhugowaardHeerhugowaard, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 49 | Hetero
Quirk uit Zeeland,Nederlandradio_button_checked
Quirk
Ik ben op zoek naar een mooie geile maar vooral lieve man om eens lekker van bil te gaan.
WestkapelleWestkapelle, Zeelandlocation_on
Vrouw | 52 | Hetero
Massagebabe uit Groningen,Nederlandradio_button_checked
Massagebabe
Ik hou van massages geven en krijgen Meestal doe ik alleen geven omdat de andere niet wil doen daarom zoek ik wel iemand die ook massage wil geven wel met happy ending
NiekerkNiekerk, Groningenlocation_on
Vrouw | 35 | Hetero