Getrouwdenzoekende's profiel

radio_button_checked
Gebruikersnaam: Getrouwdenzoekende
Leeftijd:54
Land:Nederland
Provincie:Zuid-Holland
Geslacht:Vrouw
Seksualiteit:Hetero
Relatie:Getrouwd
Haarkleur:Blond
Oogkleur:Blauw
Lengte:172 cm
Geschoren:Getrimt
Roker:Nee

person_pin Beschrijving

Lieve man. Leuk dat je mijn profiel bezoekt. Sorry dat ik geen foto beschikbaar heb maar de reden is dat ik getrouwd ben. Ik wil niet dat mijn man erachter komt dat ik zoek naar avontuur buiten onze eigen slaapkamer. Ik hoop dat je dit begrijpt en erop durft te vertrouwen dat ik wel echt serieus ben en je niet wil bedriegen. Ik snap als je dit denkt. Mocht je toch dit vertrouwen hebben dan wil ik je graag leren kennen. Ik zoek naar sexcontact. Ik weet nog niet hoe vaak. Ik denk 1x per 2 weken. Ik heb mijn uiterlijke kenmerken zo goed mogelijk ingevuld zodat je toch enigszins een beeld krijgt van mij. Leeftijd maakt niet uit. Zolang je maar 18+ bent en ik val alleen op Nederlandse en licht getinte mannen.

Is op zoek naar

Man, Hetero, Afrikaans, Aziatisch, Blank, Midden-oosters, Latijns, 18-25, 26-35, 36-54

Leden nu ook in de chat te benaderen!

sappigepoesjjeeee940 uit Flevoland,Nederlandradio_button_checked
sappigepoesjjeeee940
Ben jij net als ik best wel vaak geil en heb je ook zin om snel een keertje spanning te hebben? Zou je graag willen experimenteren? Bijvoorbeeld: speeltjes, trio, parenclubs? Dan zijn wij misschien een match. Ik ben zelf nog nooit naar een parenclub ...
AlmereAlmere, Flevolandlocation_on
Vrouw | 62 | Hetero
Lijkikoma uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Lijkikoma
Anda, verzorgd, lief, goedhartig, actief, gek op affectie en op seks. Al 6 jaar weduwe en alleen. Nu toch maar weer eens verder willen kijken na al die droge jaren. Op zoek naar contact en eventueel een mooie vriendschap door al onze gesprekken.
WaddinxveenWaddinxveen, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero
lekkereboob749 uit Utrecht,Nederlandradio_button_checked
lekkereboob749
Ik ben vaak heel erg opgewonden en wil helemaal geen vriend waar ik altijd rekening mee moet houden, dus zoek een onenightstand en dan mag je gewoon weg, als je echt lekker bent gaan wij voor de tweede keer, ok?
UtrechtUtrecht, Utrechtlocation_on
Vrouw | 44 | Hetero
milfiee uit Overijssel,Nederlandradio_button_checked
milfiee
Ik doe dit om het een beetje spannend te houden, zodat jij zo verheugd bent naar mijn kopje, ook al is dat geen topper face haha. Weet wel dat ik niet de mooiste ben, maar wel een lekkere vrouw om geneukt te worden toch?
RijssenRijssen, Overijssellocation_on
Vrouw | 49 | Hetero
Nattekutje30 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Nattekutje30
Ben ik lekker genoeg voor jou ?, zou je me poes lekker willen likken en daarna jou paal er in zetten jij bepaald het wat je ermee wilt doen dus stuur me zo snel als mogelijk een bericht .
VoorburgVoorburg, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 36 | Hetero
MooieTieten33 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
MooieTieten33
kom maar lekker met mijn buikje spelen zodat ik lekker nat kan worden dan mag je pik gewoon in mijn kut laten glijden ik wacht op je
ZwijndrechtZwijndrecht, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 39 | Hetero
Doree uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
Doree
Wat wil je van mij weten? Vraag maar hoor, ik geef namelijk (bijna) overal antwoord op ik ben een open boek en heb geen geheimen.
EdeEde, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 37 | Hetero
cHIVONCHI uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
cHIVONCHI
Opzoek naar een man om te strippen voor hem en ik wil alles voor een heerlijke man doen die weet om te gaan met een dame , een man die bereid die bereid is om alles te doen voor een vrouw net als mij , is er iemand die dat zou willen ?
RoelofarendsveenRoelofarendsvee..., Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 56 | Hetero